Наші новини

9-10 березня Шевченківські дні

Одним із найбільших патріотів усіх часів і народів справедливо вважається Тарас Шевченко. Мало хто з таким вогнем душі захищав свободу і незалежність батьківщини, честь і гідність народу.
     Шанувати Шевченка – це значить шанувати рідну мову, культурні надбання народу, творців, які як і він готові були покласти своє життя на олтар служіння народові.
     Ми горді з того, що упродовж століть в устах патріотів рідного слова звучала наша мова, її берегли, як перлину, щоб колись заговорити нею на повний голос.

День компліментів

1 березня - Всесвітній день компліментів. Як важливо вміти підтримати оточуючих гарним компліментом, добрим словом! Свято, покликане нести щастя та збільшувати працездатність — адже відомо, що щасливі люди якісніше і старанніше працюють. А що краще підніме настрій, ніж щирий комплімент?

21 лютого в Україні і світі святкують Міжнародний день рідної мови. Рідна мова – це важливий носій цінностей, знань, які передаються від покоління до покоління.

Чи в радості, а чи в журбі,

Ти поклонишся знову й знову

Тому, хто виплекав в тобі

Оцю співучу рідну мову.

Народ цю мову прикрашав,

Беріг від роду і до роду.

І в ній відбилася душа

Мого великого народу.

День Героїв Небесної Сотні

Щороку, 20 лютого, наша держава вшановує подвиг Героїв Небесної Сотні. Це увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості, завдяки яким змінено хід історії нашої держави. гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України (Указ Президента України № 69/2015 від 11 лютого 2015 року).

День Єднання

16 лютого в Україні святкують особливе свято — День єднання 🇺🇦💙💛Наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й на віки. Тільки разом ми сильні, бо наша сила – у єдності. Разом і спільними зусиллями ­– до Перемоги!

День Соборності України

День Соборності України свято, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки.

Вітаємо всіх українців з Днем Соборності. Це одне з найважливіших свят нашої країни, що символізує те, що ми всі – це один народ і ніякі рубежі не зможуть нас розділити. Давайте ж ніколи, які б негаразди нас ні чекали, не будемо про це забувати.

Свято останнього дзвоника

Світ дитячих мрій

Міжнародний день сім'ї

День пам'яті та примирення

Акція "Чисте довкілля"

Всесвітній день Землі у школі.

Готуємо подарунки мамам і бабусям.

22 лютого в Іванівській початковій школі відзначали День рідної мови.

19 лютого в Іванівській початковій школі вшановували Героїв Небесної Сотні.

15 лютого-день вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Шевченківські дні у Іванівській СЗШ І ступеня

7 березня учні школи привітали мам,бабусь,сестричок зі святом весни

29 січня  року у школі був проведений День пам'яті героїв Крут

Учні переглянули документальний фільм "Крути 1918" та ознайомились з даною тематикою на картках.

27 січня у школі було вшановано пам'ять жертв Голокосту

Було використано:

1.презентація;

2.документальний фільм.

22 січня в Іванівській СЗШ І ступеня відзначався День Соборності України

Були проведені:
1.вікторина про Україну;
2. квест до Дня Соборності;
3.презентація "День Соборності";
4.групова робота(вирізання патріотичних сердець і розфарбовування "голуба Миру"

14 лютого відзначався День виведення військ з Афганістану

Було використано:документальний фільм та презентації.

20 лютого у школі вшановували Героїв Небесної Сотні

Було проведено:презентація,пісня "Мамо,не плач",перегляд фільму "Небесна Сотея поіменно",виготовлення дітьми ангелів.

21 лютого в школі відзначався Міжнародний день рідної мови